MİSYONUMUZ
12 Yıl deneyimli kadromuzla siz değerli öğrencilerimize uygun kaliteli ve güvenli hizmet vermektir

VİZYONUMUZ
Kalitelilik , uygunluk ve güvenilirlik çıtamızı yükseltmek yeni öğretim yılına en iyi şekilde sunmaktır

Sevgili öğrencilerimizi, güller diyarı Isparta’mızın gözbebeği; S.D.Ü.’ni kazanmakla sizde artık bir parça Isparta’lı oldunuz. Biz Isparta Burak Erkek Öğrenci Yurdu olarak cana yakın Personelimiz ve Yeni yönetim anlayışımızla   yurdumuz da konaklayan sizlere, bir aile ortamının sıcak samimiyetiyle, kendi evinizdeki huzuru ve konforu, uygun fiyatlarla sunabilme amaç ve gayretindeyiz. Yurdumuz 2005 yılından bu yana M.E.B  na bağlı olarak hizmet vermektedir.

 

Yurt anlayışına paralel olarak projelendirilen Burak Erkek Öğrenci Yurdu binası, bütün ayrıntılar düşünülerek tasarlanmıştır. Bu anlayışın bir devamı olarak, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı müfettişlerinin yurdumuzda yaptığı incelemeler sonucu belirlediği öğrenci kapasitesi toplamda 140 kişi olmasına rağmen yurdumuzun kapasitesi, öğrencilerimizin rahatı düşünülerek kişi ile 70 kişi sınırlandırılmış ve tüm düzenlemeler bu sayıya göre yapılmıştır. Öğretim sezonu içinde öğrencilerimizi çeşitli geziler ve aktiviteler düzenleyerek ders ve sınav stresinden rahatlatmak için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz.

Öğrencilerimizin ulaşımını kolaylaştırmak için yurdumuzun kendisine ait 2 servis aracımızla okullarına götürüp getiriyoruz . Sizleri Yurdumuzda ağırlamaktan  büyük mutluluk ve huzur duyarız

 

Sevgi ve Saygılarımızla…
ISPARTA BURAK ERKEK ÖĞRENCİ YURDU